0907 588 455
info@ledreklama.sk

LED REKLAMA

New technology for You

LED PANEL S BEZIACIM TEXTOM ... WWW.LEDREKLAMA.SK ... PRAJEME VAM PEKNY DEN !

LED  PANEL S BEŽIACIM TEXTOM A GRAFICKÝ LED PANEL LOGO

 LED panel - podľa nás, LED panel, je panel, na ktorom my vidíme  obraz vytvorený svietiacimi LED diódami. Panel, na ktorom sa využíva len jas/svetlo LED diódy na podsvietenie nejakého  BOXu/obrazu, napríklad namiesto neónky, či žiarovky, by sme preto mali  nazývať len "LED podsvietený panel", aby sme rozlíšili medzi aktívnymi diódami vytvárajúcimi viditeľný obraz, ako napr. LED panel s bežiacim textom, voči BOXu – svietiacej , na ktorej je len podsvietený staticky BOX.

 Ako LED panel, pre účely reklamy  (LED panel na REKLAMY) ponúkame  6 druhov aktívnych LED panelov:

 1- LED panel jednofarebný s bežiacim textom je panel, ktorý zobrazuje obraz alebo text len jednou farbou a tá sa nedá zmeniť na inú farbu. LED panel bežiaci text v ponuke jedno farebných LED panelov ponúkame nasledujúce možnosti: najčastejšie je to panel červený, ďalej zelený, biely, žltý a modrý. Jednofarebný LED panel v inom farebnom vyhotovení ako s vyhotovením s červenými diódami, je cenovo trochu vyššie, cca o 15 %. Hustota diód je P10 (každých 10 mm, je 1 dióda ). Odporúčame aplikovať na menších LED paneloch.

Pre zväčšenie obrázku, prosím kliknite na vybratý obrázok !

 

Test LED panelov pre obchodnú sieť FIRST DAY- 1 DAY  Slovakia :

  

Test LED panelov pre obchodnú sieť OKTAN a.s Slovakia : 

  

 

2- LED panel trojfarebný s bežiacim textom : je panel, ktorý zobrazuje presne len 3 farby, t.j. červená, zelená a žltá. Voči jednofarebnému, trojfarebný LED panel má nasledujúce výhody : 

* Moderná, pútavejšia a jednoznačne lepšia prezentácia, ako s jednofarebným LED panelom.

* Spotreba elektrickej energie je o polovicu nižšia ako u červeného LED panelu.

* Vysoká spoľahlivosť.

LED panel bežiaci text,  tento druh LED panelu vyrábame od výšky 32 cm do 160 cm  s voliteľnou šírkou/dĺžkou, ktorá môže byť aj niekoľko desiatok metrov, ako napr. LED panel na obchode LIDL v Bratislave.

 

 

3- LED panel sedem farebný:  zobrazuje maximálne 7 preddefinovaných farieb, pričom ich jas, alebo odtieň sa nedá meniť pre jednotlivé farby osobitne, ale iba celkový jas celého displeja. Preto Vám doporučujeme LED PANEL FULL COLOR ktorý zobrazí akúkoľvek želateľnú farebnú škálu, a je iba nepatrne drahší, ako LED PANEL 7 FARIEB. 

 

 

4- LED panel  FULL COLOR : na vytvorenie realistického obrazu na LED paneloch s využitím celej palety farieb, my používame RGB systém. Je to systém, ktorý používa aj technológia LED televízora, tabletu, či mobilného telefónu, atď.....

     LED panel full color má aj funkciu "LED panel s bežiacim textom", LED panel bežiaci text  má tiež vlastnú pamäť, rovnako ako jednofarebný a trojfarebný LED panel. To znamená, že po odoslaní údajov pre zobrazenie z PC na LED panel, môžeme odpojiť  počítač a panel funguje ďalej bez potreby mať pripojený počítač.

     LED panel full color vyrábame s rôznou hustotou diód,  napr. P20 (na každých 20 mm je 1 pixel –svietiaci bod) , P16 (na každých 16 mm je 1 pixel) , P10 (na každých 10 mm je 1 pixel), P5 (na každých 5mm je 1 pixel), P2,5 (na každých 2,5 mm je 1 pixel).

 

5-  LED obrazovka : LED obrazovka veľkých rozmerov alebo lepšie označenie veľkoplošná LED obrazovka, je fakticky LED panel FULL color, voči LED panelu FULL COLOR má inú riadiacu jednotku. Zvyčajne LED obrazovka funguje ONLINE s počítačom, To znamená, že jej chod je neustále riadený - potrebuje spojene s počítačom. Výhodou je, že môžeme neobmedzene prehrávať video súbory, ktoré sú uložené v počítači a zoradené do opakujúceho sa reťazca. Klientovi, ktorý by sa nechcel starať o obsluhu počítača, namontujeme riadiacu jednotku, ako u LED panel full color.

 

6- LED LOGO SIGNS : LED panel –  LED LOGO-SIGN – Nazývame LED panel, ktorý využíva svetelných led diód na vytvorenie  obrazu značky, znaku,  firemného  loga, alebo nadpisu. Jedná sa o pevný nadpis s vopred definovaným pevne umiestnenými led diódami na panel. Môžeme naprogramovať zmenu jasu, zapínanie, vypínanie, tlmenie, blikanie, sú to takzvané svetelné efekty pevného obrazu. Tieto svetelne efekty vytvoríme vopred na želanie zákazníka, pre našich klientov, jednorazovo bezúplatne.    

 

Ďalšie informácie a vlastnosti :

   Test LED panelov (prebieha 3D efekt). Nami vyrobene LED panely sú  mechanicky odolné, môžeme ich podstaviť 4  a  viac kusov nad sebou :

 

AKO SME TESTOVALI  LED PANELY: CEZ NAJHORÚCEJŠIE  DNI SME ICH NECHALI NA  PRIAMOM  SLNKU, TEPLOTA  NA  ICH  POVRCHU DOSIAHLA  60  STUPŇOV, PODVEČER SME NA NICH LIALI STUDENÚ VODU:

 

 

"Šité na mieru" - LED panely  vyrábame na zákazku,  maximálne vychádzame v strety  potrebám  našich  zákazníkov  napr.  vieme  prispôsobiť  rozmer LED panelu, umiestnenie  napájacích vývodov , ich dĺžku, či pred pripravené montážne skrutky.

 Reklamný LED panel: Na  panely sa môžu zobrazovať okrem bežiaceho textu aj rôzne jednoduché obrázky a video  vytvorené na  počítači, či rôzne obrazové  svetelné efekty. Nie   je   potrebné mať   LED  tabuľu   napojenú  neustále   na  PC,  všetky parametre sa uložia aj v prípade výpadku elek. energie. LED panel farebný :

 
 Nami  vyrobené LED panely s bežiacim textom sa dajú naprogramovať a tiež písať texty aj na diaľku. Môžte  byť kdekoľvek,  či doma alebo na dovolenke, viete  zmeniť text na svojom LED panelu cez internet.

 Programovateľný LED panel - Aj keď slnko svieti priamo na LED panel jeho čitateľnosť je stále dobra :

Naš vyrobený LED panel -TEXTOVÝ LED PANEL dokáže viac, viete ho  rozdeliť  do viac riadkov, v  prípade  na  ľavú,   pravú   alebo  strednú  časť  a  ich  veľkosti  ako   Vypotrebujete. Napr.  v jednom okamihu  na  LED panely  beží   jednoriadkový text  plnej  veľkosti,  v  druhom  okamihu  na   LED  panely  bežia  dva,  tri alebo  viac riadkový text, a  každý  riadok alebo písmeno  môže mať inú farbu,inú rýchlosť  alebo tvory  rôzne  pútavé  svetelne  efekty  nezávisle od seba.

 Pre štadióny :

Informačný LED panel - Dopravný podnik Bratislava :


 

Svetelná reklama LED , viac kliknite  SEM

 

  Ako prehliadač doporučujeme používať Mozilla Firefox

 

 

RUČÍME  ZA  KVALITU  a  SPOĽAHLIVOSŤ

Vedúci výroby : Ing. Martin Duong

E-mail 1 : info@ledreklama.sk

E-mail 2 : ledpanelsk@gmail.com

Tel.: 0907 588 455 Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

http://www.ledreklama.sk

http://www.elektro-mix.sk

http://ledpanel-cz.cz